Dodaj swoją firmę

To nic nie koszyuje.

Dodaj swoja firmę do

katalogu za darmo.


__________________________________

Pomoc dla Kasi Kuźma

Collage - Usługi rekrutacyjne

Warszawa
telefon: 507 – 569 – 131
biuro@collage-polska.pl
www: collage-polska.pl

Przedsiębiorstwo Marketingowo – Usługowe Collage jest firmą działającą od 2001 roku. Świadczymy usługi rekrutacyjne na rynku polskim; (naszymi klientami są głównie firmy z Warszawy, województwa mazowieckiego oraz Gdańska, Łodzi i Poznania).

Nasze poszukiwania biegną dwutorowo. Z jednej strony zbieramy aplikacje, dokonujemy ich selekcji, a następnie rekrutacji. Z drugiej strony, w przypadku rekrutacji osób na wyższe stanowiska, począwszy od managerskiego, wyszukujemy osoby już obecne i aktywne na rynku. Tutaj pomocna okazuję się m.in. nasza baza danych kontaktowych jaką dysponujemy. Pozwala ona nam na bieżąco śledzić przepływ ludzi dobrze funkcjonujących na rynku pracy.

Podczas rozmów kwalifikacyjnych stosujemy zadania bądź ćwiczenia, które są specjalnie przygotowane dla danej rekrutacji. Są to zadania bardzo zbliżone do tych, z którymi później będą się mierzyć pracownicy w nowym miejscu pracy.

W zależności od potrzeb i typu rekrutacji sprawdzamy referencje, przeprowadzamy testy sprawdzające predyspozycje zawodowe, badamy profil osobowościowy, poziom motywacji, znajomość języka obcego.

Komentarze:

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz: 

« powrót

Pogoda na Śląsku
Zmień miejscowość 
Katowice
Częstochowa
Gliwice
Zabrze
Rybnik
Tychy
Jastrzębie-Zdrój
Bielsko-Biała

Regnis - producent grzejników

Piotrowski Luxury Apartments

FiberCut

SQADMED SP. Z O.O.

"FARMER" CO.

Archeolog Śląsk
Dodaj swój baner
 
 

© 2020 naszaslask.info

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki cookies.